Progressive Web App (8.x-1.7) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप
