Progressive Web App (8.x-1.7) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Black
ta: கருப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Display type
ta: காட்சி வகை
