Progressive Web App - Notifications with firebase (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Message
bg: Съобщение

en: search
bg: Търсене

en: Allow
bg: Разреши

en: Deny
bg: Откажи

en: Users
bg: Потребители
