Progressive Web App - Notifications with firebase (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Message
fi: Viesti

en: search
fi: hae

en: Allow
fi: Sallittu

en: Deny
fi: Estetty

en: Users
fi: Käyttäjät
