Progressive Web App - Notifications with firebase (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Message
hi: संदेश

en: search
hi: खोज

en: Allow
hi: अनुमति दें

en: Deny
hi: निषेध करें

en: Users
hi: प्रयोक्ता
