Progressive Web App - Notifications with firebase (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: search
id: cari

en: Allow
id: Perbolehkan

en: Deny
id: Tolak

en: Users
id: Pengguna
