Progressive Web App - Notifications with firebase (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Message
km: សារ

en: search
km: ស្វែងរក

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
