Progressive Web App - Notifications with firebase (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: search
kn: ಹುಡುಕು

en: Allow
kn: ಅನುಮತಿಸಿ

en: Deny
kn: ನಿರ್ಭಂದಿಸಿ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
