Progressive Web App - Notifications with firebase (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Message
ku: پەیام

en: search
ku: گەڕان

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Users
ku: بەکارهێنەران
