Progressive Web App - Notifications with firebase (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Message
oc: Messatge

en: search
oc: recercar

en: Allow
oc: Autorizar

en: Deny
oc: Refusar

en: Users
oc: Utilizaires
