Progressive Web App - Notifications with firebase (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Message
ro: Mesaj

en: search
ro: caută

en: Allow
ro: Permite

en: Deny
ro: Interzice

en: Users
ro: Utilizatori
