Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Search
no: Søk

en: Message
no: Melding

en: User
no: Bruker

en: General
no: Generelt

en: Allow
no: Tillatt

en: Users
no: Brukere

en: User list
no: Brukerliste
