Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: Background color
be: Колер фона

en: Allow
be: Дазволіць

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Key
be: Ключ

en: Browser
be: Браўзер

en: Any
be: Любы

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Display type
be: Тып паказу

en: User list
be: Спіс карыстальнікаў
