Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Users
bs: Korisnici

en: Display type
bs: Tip prikaza

en: User list
bs: Lista korisnika
