Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Background color
ca: Color de fons

en: Allow
ca: Admet

en: Users
ca: Usuaris

en: Key
ca: Clau

en: Browser
ca: Navegador

en: Scope
ca: Àmbit

en: Any
ca: Qualsevol

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: User list
ca: Llista d'usuaris
