Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: url
et: veebiaadress

en: User
et: Kasutaja

en: Background color
et: Taustavärv

en: Allow
et: Luba

en: Users
et: Kasutajad

en: Key
et: Võti

en: Browser
et: Brauser

en: Scope
et: Ulatus

en: Any
et: Ükskõik milline

en: - Select -
et: - Vali -

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: User list
et: Kasutajate nimekiri
