Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Allow
gl: Permitir

en: Users
gl: Usuarios

en: Key
gl: Clave

en: Browser
gl: Navegador

en: Any
gl: Calquera

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: User list
gl: Lista de usuarios
