Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: Url
he: כתובת url

en: Background color
he: צבע רקע

en: Allow
he: אפשר

en: Users
he: חברי האתר

en: Key
he: מפתח

en: Browser
he: דפדפן

en: Any
he: הכל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: User list
he: רשימת משתמשים
