Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Value
it: Valore

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Search
it: Cerca

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Allow
it: Permetti

en: Users
it: Utenti

en: Key
it: Chiave

en: Scope
it: Portata

en: Any
it: Qualunque

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Display type
it: Tipo di display

en: Fullscreen
it: Schermo intero

en: User list
it: Lista utente

en: Payload
it: Contenuto
