Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Key
ku: کلیل

en: Any
ku: هەر کام

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: User list
ku: لیستی ئەندامان
