Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Search
lv: Meklēt

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Allow
lv: Atļaut

en: Users
lv: Lietotāji

en: Key
lv: Atslēga

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Any
lv: Jebkurš

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: User list
lv: Lietotāju saraksts
