Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: Url
nl: URL

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Allow
nl: Toestaan

en: Users
nl: Gebruikers

en: Key
nl: Sleutel

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Scope
nl: Bereik

en: Any
nl: Elke

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: User list
nl: Gebruikerslijst

en: Theme color
nl: Themakleur

en: Enter message
nl: Voer bericht in

en: Payload
nl: Inhoud
