Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Url
oc: URL

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Allow
oc: Autorizar

en: Users
oc: Utilizaires

en: Key
oc: Clau

en: Browser
oc: Navigador

en: Any
oc: Qual que siá

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: User list
oc: Lista dels utilizaires
