Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Search
os: Агуырд

en: Message
os: Хъусинаг
