Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Pesquisar

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Utilizador

en: Url
pt: URL

en: Short name
pt: Nome curto

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Allow
pt: Permitir

en: Users
pt: Utilizadores

en: Key
pt: Chave

en: Browser
pt: Navegador

en: Any
pt: Qualquer

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Landscape
pt: Paisagem

en: Portrait
pt: Retrato

en: Display type
pt: Mostrar tipo

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro

en: User list
pt: Lista de utilizadores

en: Theme color
pt: Cores do tema

en: Verifying entry...
pt: Verificando entrada...
