Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: Url
ru: Url-адрес

en: Standalone
ru: Автономно

en: Short name
ru: Краткое имя

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Allow
ru: Разрешить

en: Users
ru: Пользователи

en: Key
ru: Ключ

en: Browser
ru: Браузер

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Scope
ru: Ограничение

en: Any
ru: Любой

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Книжная

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: User list
ru: Список пользователей

en: Enter message
ru: Введите сообщение

en: Payload
ru: Полезная нагрузка
