Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: செய்தி

en: User
ta: பயனர்

en: Url
ta: முகவரி

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Key
ta: சாவி

en: Browser
ta: உலவி

en: Any
ta: ஏதும்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Display type
ta: காட்சி வகை

en: User list
ta: பயனர் பட்டியல்
