Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Search
tr: Ara

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Allow
tr: İzin ver

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Key
tr: Anahtar

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Any
tr: Herhangi

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: User list
tr: Kullanıcı listesi
