Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: User
az: İstifadəçi

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Allow
az: İcazə verin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Key
az: Açar

en: Browser
az: Brauzer

en: Books
az: Kitablar

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Display type
az: Ekran növü
