Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Url
sq: Adresa Url

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Allow
sq: Lejo

en: Users
sq: Përdorues

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Books
sq: Libra

en: User list
sq: Lista e përdoruesit
