Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.6) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Browser
bn: ব্রাউজার
