Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.6) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Allow
cs: Povolit

en: Users
cs: Uživatelé

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Any
cs: Libovolný

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: User list
cs: Seznam uživatelů
