Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.6) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Allow
eu: Baimendu

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Any
eu: Edozein

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: User list
eu: Erabiltzaile zerrenda
