Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.6) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: User
ht: Itilizatè
