Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.6) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Any
km: ណា​មួយ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: User list
km: បញ្ជី​អ្នក​ប្រើ
