Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.6) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Buscar

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Usuário

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Allow
pt: Permitir

en: Users
pt: Usuários

en: Browser
pt: Navegador

en: Orientation
pt: Orientação

en: Scope
pt: Escopo

en: Any
pt: Qualquer

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Landscape
pt: Paisagem

en: Portrait
pt: Retrato

en: Display type
pt: Tipo de exibição

en: Fullscreen
pt: Tela Cheia

en: User list
pt: Lista de usuários

en: Enable notifications
pt: Habilitar notificações
