Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.7) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Any
bo: གང་རུང

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: User list
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཐོ
