Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.7) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Search
cy: Chwilio

en: Message
cy: Neges

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Allow
cy: Caniatau

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Display type
cy: Dangos math

en: User list
cy: Rhestr defnyddiwr
