Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.7) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: Message
is: Skilaboð

en: User
is: Notandi

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Allow
is: Heimila

en: Users
is: Notendur

en: - Select -
is: - Velja -

en: Display type
is: Birta tegund

en: User list
is: Listi yfir notendur
