Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.7) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Browser
ka: ბრაუზერი
