Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.7) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Allow
lt: Leisti

en: Users
lt: Nariai

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Any
lt: Bet kuris

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: User list
lt: Narių sąrašas
