Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник
