Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.8) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Search
da: Søg

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Allow
da: Tillad

en: Users
da: Brugere

en: Scope
da: Dækning

en: Any
da: Nogen

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Display type
da: Display-type

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: User list
da: Brugerliste

en: Theme color
da: Temafarve
