Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.8) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: User list
kk: Пайдаланушы тізім
