Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.8) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
