Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.8) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
