Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.8) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: User list
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸੂਚੀ
