Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Search
fil: Hanapin

en: Message
fil: Mensahe

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Key
fil: Susi

en: - Select -
fil: - Pumili -
