Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Users
hr: Korisnici

en: Key
hr: Ključ

en: Browser
hr: Preglednik

en: Any
hr: Bilo koji

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: User list
hr: Popis korisnika
