Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: url
hu: webcím

en: User
hu: Felhasználó

en: Url
hu: Webcím

en: Short name
hu: Rövid megnevezés

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Allow
hu: Engedélyezett

en: Users
hu: Felhasználók

en: Key
hu: Kulcs

en: Browser
hu: Böngésző

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Scope
hu: Hatókör

en: Any
hu: Bármelyik

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: User list
hu: Felhasználói lista

en: Theme color
hu: Sminkszín

en: Natural
hu: Természetes

en: Enter message
hu: Üzenet beírása

en: Payload
hu: Terhelés

en: Enable notifications
hu: Értesítések engedélyezése

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
